-
2. zápas českých fotbalistů
Dnes od 18h v Kolíně nad Rýnem sehraje 2. zápas ve skupině české fotbalové mužstvo. V tu samou dobu budu slavit promoci mého bratrance a věřím, že atmosféra bude u kegu piva výborná. Ti kteří nemohou sledovat přímo TV vysílání, ale mají po ruce připojení na internet doporučuji sledovat přenosy v ASCII kódu 😉
-
MS 2006
-
Ne pane premiére!
-
Zase se flákám!!
-
Zkouškové
-
Thermal park Bešeňová
-
Něco z dovolené Na Vysočině a v Čechách