-
Cesta do města z města
Tak jako už 2 měsíce každé pondělí, jsem dnes ráno vstal ve 4:00 a něco před 5. se vydal na Ostravské hl. n., abych stihl v 5:11 jedoucí SC Pendolino 500 směrem Praha. Ve vlaku jsem potkal spolužáka jedoucího stejným směrem za velice podobným účelem jako jezdím já. Oba jsme vysláni našimi zaměstnavateli. Kolega však…