-
34°C
Po delší odmlce jsem o5 z5. V sobotu jsem se vrátil z Dovolené v Tatrách. Dnes jsem dostal svou 1. komerční zakázku na IS pro zastavárnu. Už mám část datového modelu. Jako bonus jsem si koupil novou klávesnici. Chtěl sem PC osadit i novým chladičem CPU, ale nepasuje mrcha. Tak jdu zítra zkusit jiný typ.…
-
Zkoušky atd.
Sice jsem měl trochu pomalejší rozjezd, ale už jsem stačil několik zkoušek posbírat. Halvně se mi povedlo zdolat důležitou metu a to PROIS. Nyní mám cestu ke státnicím téměř volnou. 😀 Zítra jedu do Doloplaz (OL) na akci naší studijní skupiny. Snad vyjde počasí a budeme moci grilovat. Ale předpověď moc optimistická není. V sobotu…
-
2. zápas českých fotbalistů
Dnes od 18h v Kolíně nad Rýnem sehraje 2. zápas ve skupině české fotbalové mužstvo. V tu samou dobu budu slavit promoci mého bratrance a věřím, že atmosféra bude u kegu piva výborná. Ti kteří nemohou sledovat přímo TV vysílání, ale mají po ruce připojení na internet doporučuji sledovat přenosy v ASCII kódu 😉