Vyšla nová verze IM pro jabber PSI 0.11. Stahovat můžete zde.
Hledáte rsync pro Windows? Zde je.
Jedná se o výborný prográmek pro grafické znázornění myšlenkových pochodů. Lze jej použít i pro další účely. Je lokalizován do češtiny. Stáhnout si jej můžete zde.
V pondělí 28.5.2007 jsem úspěšně vykonal Státní závěrečnou zkoušku!
Do sekce SW jsem přidal odkaz na free nástroj pro UML modelování ArgoUML.
Jak správně vytvořit dokument? Odpoví vám tento miniseriál.
Pro kolegy z SI jsem připravil ke stažení archív s přednáškami do projříz.