Po dlouhé době jsem opět členem kapely a to bigbítové či rockové. Máme CD Agropop (na kterém ještě neúčinkuju) a taky profil na bandzone.cz, kde si můžete poslechnout písničky z alba. Na starém profilu je ke stažení a poslechu i živá nahrávka, kde taky ještě nehraju.