Po dlouhé době (více než 10 let) se vracím na pódia a to s kapelou SHR, jež mne přijala do svých řad. Dnes 3.10.2011 v klubu XT3 na pražském Žižkově vystoupíme v rámci soutěže amatérských kapel. Všichni jste zváni! Nově nás můžete nás sledovat také na Facebooku. A nebo na našem bandzone profilu,…