V říjnu jsem dofotil svůj 1. černobílý svitkový film (6×6) Fomapan fotoaparátem Yashica – D.
Podzim je krásně barevný…
Včera při procházce Průhonickým parkem jsem objevil tento přístřešek. Jenom jsem nezjistil jak se do něj dostat. Škoda, protože výhled z něj musí být úchvatný.
A ještě jedna plážovka. Tato fotka vznikla večer cestou na večeři.
Co všechno moře nevyplaví?
Motýlek jehož pojmenování je mi neznáme, tvoří malebné prostředí v tatranském údolí nedaleko Jakubovan.
Takový západ slunce lze spatřit v Beskydech konkrétně v Malenovicích.