V době, kdy vznikla fotka Večerní Žižkov, mne nenapadlo, že za několik měsíců budu pracovat poblíž místa z něhož jsem fotku pořizoval. Nyní se můžete podívat jak vidím Žižkov v noci ze své kanceláře. Škoda, že nesedím ještě alespoň o patro výše. 🙂
Tyto šipky se nacházejí u Po​prad​ského plesa. Vypadá to, že jsou celkem nově natřeny. Šel jsem po červené šipce, ale na opačnou stranu, než míří. Naštěstí jsem došel tam, kam jsem potřeboval, a ostatní červené značky zdárně našel.