Z důvodu upgradu disku v notebooku, potřebuji přesunou stávající data + instalaci WinXP na nový větší disk. Clonezilla je opensource SW, který mi s tím pomůže.
Parádní hru Saboteur! pro ZX Spectrum, u které jsem strávil spoustu času před mnoha lety, můžete stáhnout pro emulátor ZX Spectra a nebo rovnou online hraní v prohlížeči zde. Hra je z roku 1985! 🙂
Jakožto novopečený majitel Lomo přístroje Fisheye no. 2 jsem se sháněl po elektronickém manuálu a nakonec ho nalezl zde. O samotném fotoaparátu se můžete dočíst podrobnosti na stránkách lomography.com.